Патент № 117868 “Спосіб діагностики функціональних порушень носового дихання” авторів професора Олега Авруніна, асистента Яни Носової та колишньої випускниці аспірантури кафедри Тетяни Кононенко а також співавторів – співробітників багаторічної установи- партнеру кафедри біомедичної інженерії – кафедри оториноларингології Харківського національного медичного університету у складі професора Анатолія Журавльова і доцентів Наталії Шушляпіної та Юлії Калашник став дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Винахід року-2020».

Захід проходив 24 червня 2020 року в онлайн-режимі за участю представників Укрпатенту, Торгово-промислової палати України та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (у 2020 році на конкурс було подано 244 винаходи, які захищені чинними патентами України на винаходи, що видані протягом останніх 5 років).

Запатентований спосіб містить результати багаторічної роботи авторського колективу в області створення засобів та технологій щодо підвищення достовірності діагностики порушень носового дихання. Щиро вітаємо наших дипломантів та бажаємо подальших успіхів!