1 березня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся День відкритих дверей. В рамках заходу майбутніх студентів та їх батьків ознайомили з освітніми програмами, можливостями, та факультетами ХНУРЕ. Традиційно, гостей заходу привітав ректор університету радіоелектроніки Валерій Семенець, який ознайомив абітурієнтів із перевагами навчання в ХНУРЕ, можливості участі в міжнародних освітніх програмах та отриманні подвійних дипломів.

«ХНУРЕ з його освітніми програмами, різноманітними, в тому числі й міжнародними проєктами, програмами подвійних дипломів, що реалізуються у співпраці з найкращими компаніями та університетами світу, відкриває великі можливості отримати сучасну освіту за напрямками, які сьогодні користуються у світі найбільшим попитом. Бажаю відповідально підійти до вибору вищого навчального закладу і сподіваюсь побачити вас наступного року вже в якості студентів Харківського національного університету радіоелектроніки» зауважив ректор.


Крім того, перед абітурієнтами виступив заступник голови приймальної комісії Андрій Єрохін, який детально розповів про факультети, спеціальності та освітні програми, а також ознайомив гостей з особливостями вступу до Харківського національного університету радіоелектроніки у 2020 навчальному році. Також запросив усіх охочих зареєструватись та взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ХНУРЕ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, яка буде проводитись з таких предметів ЗНО, як: математика, українська мова та література, біологія. Переможці олімпіади матимуть змогу додати додаткові 20 балів до свого сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.


Стенд кафедри БМІ був представлений найсучаснішими діагностичними засобами, з яких новітньою була високотехнологічна система для 3D сканування поверхні всього тіла людини, що дозволяє використовувати отримані просторові моделі для комп’ютерного планування пластичних втручань для естетичної медицини. 3D cканування майбутніх абітурієнтів та всіх бажаючих проводили аспіранти кафедри Андрій Кокорев та Олексій Трубіцин. Суттєву допомогу при проведенні заходу надали активні студенти першого-третього курсу спеціальності БМІ. Відповідальна за новий прийом абітуриєнтів від кафедри БМІ старший викладач Карина Селіванова знайомила бажаючих з правилами вступу 2020 до спеціальності БМІ.