Відповідно до Спільної заяви Державного комітету України з питань науки і технологій та Федерального Міністерства наукових досліджень і технологій Федеративної Республіки Німеччина про науково-технічні відносини та наказу Міністерства освіти і науки України від 24.06.2020 № 857 «Про фінансування спільних українсько-німецьких науково-дослідних проєктів у 2020 році» затверджено фінансування проєкту “Впровадження швидкого прототипування для моделювання верхніх дихальних шляхів в нормі та при типових патологіях”.

   Науковий проєкт виконується кафедрою біомедичної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки (науковий керівник – професор Олег Аврунін) та Інститутом мультифазних процесів Університету ім. В. Лейбніца м. Ганновер (науковий керівник – професор Біргіт Гласмахер).

   Другий етап цього проєкту спрямований на розвиток наукової кооперації між університетськими лабораторіями в умовах пандемії COVID-19 і буде проходити із широким використанням засобів для дистанційної взаємодії при проведенні наукових досліджень.