ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НАПИСАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ БАКАЛАВРА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Бакалаврська кваліфікаційна робота складається мінімально з двох розділів   (напрями роботи – оглядово-теоретична; програмно-алгоритмічний чи апаратно-схемотехнічний профіль), третій розділ та інші розділи (якщо є можливість);  переліку джерел посилання, додатків (з-за необхідності та можливості).

Накази ХНУРЕ №574Ст №575Ст №576Ст від 29.05.2023 - Про направлення на передатестаційну практику
Накази ХНУРЕ № 526Ст, 527Ст, 528Ст від 12.05.2022 р. - Про направлення на передатестаційну практику
Структура бакалаврської кваліфікаційної роботи:
  •  титульний лист (за затвердженою формою від навчально-методичного відділу ХНУРЕ);
  •  лист завдання (за затвердженою формою від навчально-методичного відділу ХНУРЕ);
  •  реферат (українською та іноземною мовою);
  •  зміст;
  •  перелік умовних позначень, скорочень та визначень (з-за необхідності);
  •  вступ (1-2 сторінки);
  •  1 розділ (має назву «МЕДИКО-ТЕХНІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ»);
  •  2 розділ; (РОЗРОБКА СИСТЕМИ/БЛОКУ/ПРИСТРОЮ/ПРОГРАМИ тощо в залежності від профілю кваліфікаційної роботи)
  •  3 розділ та інші розділи ( якщо є можливість)
  •  висновки;
  •  перелік джерел посилання.
Якщо кваліфікаційна робота має теоретичне спрямування або відсутня технічна можливість, креслення дозволяється виконувати у вигляді ілюстрацій

Загальна кількість сторінок бакалаврської кваліфікаційної роботи повинна складати не менше 30-40 сторінок.

Перший розділ повинен містити аналіз стану проблеми дослідження у світі та в Україні, короткі анатомічні та фізіологічні відомості, аналітичний огляд медико-технічної літератури. Мету та завдання дослідження.

Другий – повинен містити теоретичні відомості обраного методу/способу аналізу, дослідження/обробки або системи/опис розробленого програмного забезпечення чи схеми пристрою, блоку тощо.

Третій та інші розділи узгоджуються з керівником кваліфікаційної роботи та з-за наявності технічної можливості студента.

У висновках наводяться власні отримані результати та узагальнення, галузь застосування та рекомендації щодо використання розробленого блоку/пристрою/системи/програми тощо.

Перелік джерел посилання повинен складатися не менше 15 літературних джерел, більшість котрих зосереджена для аналітичного огляду, а також посилання на наукові роботи наукового керівника або інших співробітників кафедри, що публікуються за обраною темою дослідження.

Презентація доповіді складається з  7-15 слайдів та повинна містити в собі основні розділи бакалаврської  роботи і отримані результати.

Завершена робота подається вчасно на попередній розгляд комісії щодо готовності студента до захисту та на перевірку відповідності стандартам щодо оформлення роботи.

 

... на допомогу студенту

Автоматичне оформлення посилань за ДСТУ 8302:2015 онлайн

Оформлення бібліографічних посилань у списку використаних джерел за стандартом ДСТУ 8302:2015 вимагає знання норм і положень стандарту щодо різних типів джерел, використовуваних знаків, принципів поділу посилань на зони. За допомогою сервісу «Grafiati» ви можете оформлювати посилання для наукових і дипломних робіт, дисертацій і т. ін. онлайн. Програма генерує посилання відповідно до вимог стандарту. Щоб скористатися нею, перейдіть на головну сторінку сайту, оберіть ДСТУ 8302:2015 у списку стилів та заповніть поля у формі додавання джерела, попередньо обравши його тип.

Контакти

Головний корпус А, 4 поверх, кімн. 445, 447-451, 452Б – 455 d_bme@nure.ua +38 (057)-702-13-64