наукова діяльність як спосіб життя

тема

Наукова діяльність - це моя самореалізація

Навіщо і з якого віку слід займатися наукою? Відповідь на це питання знає кандидат технічних наук, старший викладач кафедри БМІ в ХНУРЕ, Носова Я.В.

Кажуть інтелект у дитини від матері. Але на цьому фото від матері не тільки гострий розум, але і дуже гарна сукня.

Цікаво, що мені дісталося від батька? Напевно, тільки прізвище, а все інше дав мені мій науковий керівник. Мій названий батько і прекрасна людина Аврунін Олег Григорович. Можна довго перераховувати його досягнення, але найважливіше в ньому те, що він дуже хороший і справедлива людина. Саме завдяки йому в цьому році ми стали кращими науковими, науково-педагогічними працівниками ХНУРЕ.

Любов до науки мій керівник Аврунін О.Г. прищепив мені ще зі шкільної лави. Два роки поспіль ми перемагали на обласних конкурсах Малої академії наук України, з тих пір наукова діяльність – це моя самореалізація. У 2008 році, будучи ще школяркою ХЗОШ №147 моє ім’я було занесено до Почесної книги «Золотий фонд Дзержинського району». Разом ми до сих пір з ностальгією згадуємо той час, коли вдома ще не було проводового інтернету, і ми проводили наукові експерименти після шкільних уроків в лабораторії ХНУРЕ.

Заняття науковою діяльністю дозволило мені побачити багато міст і познайомиться з багатьма цікавими людьми, які стали для мене прикладами для наслідування. За час студентства я виступала на конференціях в Луганську, Херсоні, Одесі, Кременчуці, Києві, Вінниці, Полтаві, а в цьому році побувала навіть на престижній закордонної конференції в Німеччині.

У кожному місті крім основної місії, гідно представити результати нашої роботи, я кожен раз вчилася чомусь новому, мене захоплювали люди, з якими мене знайомив керівник. Як багато чого вони змогли добитися, як багато вони зробили для української науки, як багато чому можна у них навчитися.

Для молодшого покоління, я можу з упевненістю сказати, що займатися наукою треба не для того, щоб отримати додаткові бали до стипендіальному рейтингу, не для стопки дипломів і грамот (хоча їх теж можна показувати вже своїм дітям), а для цікавої захоплюючої самореалізації!

Щоб потім з радістю згадувати те студентський час, яке було проведено не просто в компанії чудових людей і педагогів, а й було наповнене новими цікавими, захоплюючими відкриттями.

Любіть справа, якою Ви займаєтесь, і тоді воно принесе плоди!

Яна Носова

Як нас знайти

Контакти

Адрес

Головний корпус А, 4 етаж, кімн. 445, 447-450, 452Б – 455

Email

d_bme@nure.ua

Телефон

+38 (057)-702-13-64