Участь здобувачів третього рівня вищої освіти у міжнародних проєктах, НДР, академічній мобільності та неформальній освіті

Участь в академічній мобільності за програмою ERASMUS+ K1 2018

    Здобувач третього рівня вищої освіти Олексій Перепелиця брав участь в академічній мобільності по проєкту Erasmus+ K1 та виконав дослідницьку роботу «Development of software to characterize porous specimen based on 3D-models».

Участь у міжнародному проєкті за програмою DAAD 2019

  Аспірант Ігор Бондаренко брав участь у міжнародному проєкті за програмою DAAD з 31.08.2019 по 10.09.2019 р під керівництвом професора Олега Авруніна, в рамках наукової співпраці з фахівцями Інституту мультифазних процесів Університету імені Вільгельма Лейбніца (м. Ганновер. Німеччина).

    Здобувач третього рівня вищої освіти проводив дослідження розподілу наночастинок у біологічному середовищі в рамках міжнародного проєкту.

Участь у міжнародному проєкті з Німеччиною 2019

   Здобувачі третього рівня освіти Олексій Перепелиця та Цзяо Ханькунь брали участь у міжнародному проєкті «3D-model Впровадження швидкого прототипування для моделювання верхніх дихальних шляхів в нормі та при типових патологіях» та представляли перші наукові результати на виставці наукової творчості в рамках проведення Міжнародного Молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь в ХХІ столітті».

літня міжнародна школа YOUNG ESAO 2019

   Аспірант кафедри Ігор Бондаренко брав участь у літній школі YOUNG ESAO як молодийнауковець та у засіданні конгресу ESAO (Європейське товариство штучних органів) з постерною доповіддю “Акустомагнітне виявлення магнітних наночастинок у модельному зразку біологічної речовини”.

  Також здобувач Ігор Бондаренко ознайомився з виставкою сучасного обладнання для лабораторної медицини, котра проходила в рамках конгресу ESAO.

ЛІТНЯ ШКОЛА "THE AMERICAN-CANADIAN BOARD for PROFESSIONAL TRAINING" 2020

   Аспірант кафедри Ібрагім Юнус Абдельхамід взяв участь у літній школі та успішно пройшов програму навчання професійних тренерів “The American – Canadian Board for professional Training” (http://acbpt.com/) на базі Ісламського університету Міннесоти та отримав міжнародний сертифікат.

   Отримані знання будуть використані у професійному зрості як майбутнього викладача.

Зимова Міжнародна школа "Digital Age: Big Data, AI &Copyright" 2021

   В рамках отримання міжнародного досвіду та неформальної освіти для молодих вчених, здобувачів, викладачів, аспірантка кафедри БМІ Ольга Єрошенко взяла участь у Третій Міжнародній школі “Digital Age: Big Data, AI &Copyright” (30.11.2021-03.12.2021), яка проходила у гібридному форматі.

   Співорганізаторами зимової школи виступили Харківський національний університет радіоелектроніки (Україна) та Університет імені Павла Йозефа Шафарика (Словаччина). У результаті проходження навчання Ольга Єрошенко отримала передовий європейський досвід.

Участь у науково-дослідній роботі 2022

   Здобувач третього рівня вищьої освіти Олексій Перепелиця бере участь у дослідженні за програмою науково-дослідної роботи № 343 «Розробка принципів мультипараметричної оцінки антиоксидантної активності біологічних зразків хемі- та електрохемілюмінесцентним методами» із отриманням фінансування.

Контакти

Головний корпус А, 4 поверх, кімн. 445, 447-451, 452Б – 455 d_bme@nure.ua +38 (057)-702-13-64