СТУДЕНТСЬКА НАУКА В ХНУРЕ

тема

СТУДЕНТСЬКА НАУКА В ХНУРЕ

Ти студент ХНУРЕ і цікавишся наукою? І гадки не маєш з чого почати? Тоді ми спробуємо разом розібратися, що таке студентське наука, і допоможуть нам в цьому студентки другого курсу кафедри БМІ Ісаєва Ольга і Ковальова Анастасія

Ми знаємо з новин Прес-центру ХНУРЕ, що свої напрацювання молоді вчені кафедри БМІ представляють на обласних та регіональних конференціях, виставках, а так само беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах серед студентів.

ЧОМУ ВИ ВИРІШИЛИ ЗАЙНЯТИСЯ НАУКОЮ?

Ольга

– Про можливість займатися науковою діяльністю ми дізналися ще на першому курсі. Під час занять, коли професор кафедри БМІ Аврунін Олег Григорович представляв нашій групі обладнання кафедри на заняттях анатомії. Виник інтерес, а за ним і бажання отримати нові знання, досвід і розвиватися в професійному напрямку.

Вибір тем на кафедрі БМІ не обмежений. Можна вивчати обробку медичних зображень і анатомічне 3D моделювання під керівництвом Авруніна О. Г., проектувати цифроаналогові вузли медичних апаратів з куратором Прасол І. В., займатися автоматизованою обробкою біомедичних сигналів під керівництвом Жемчужкіной Т. В., електронними системами в радіаційної медицини з Авер’янова Л. О і іншими не менш актуальними темами.

ЯКА НАУКОВА ТЕМА ВАС ЗАЦІКАВИЛА?

Ольга

– Мені завжди була цікава тема косметології і догляду за собою, тому була можливість вибрати тему, пов’язану з відеодерматоскопіей, що представляє собою метод ранньої діагностики шкірних захворювань.

ЧОМУ капіляроскопію І ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Анастасія

– З моїм науковим керівником ми вибрали тему капіляроскопія. Капіляроскопія є метод дослідження капілярів м’яких тканин. На підставі стану капілярів робляться висновки про мікроциркуляції в тілі людини. Ця тема викликала у мене інтерес своєю актуальністю і новизною

З ЯКИМ УСТАТКУВАННЯМ МОЖНА ПОЗНАКОМИТЬСЯ НА ВАШІЙ КАФЕДРУ?

– Дослідження бувають різні, все залежить від обраної теми. Займаючись дослідженням шкіри, обробкою зображення, виявленням дерматологічних захворювань і можливості їх діагностики ми використовуємо апарат SkinSkope і дермоскоп, для вивчення питання капіляроскопії в дослідженнях використовуються капіляроскопія. Насправді, в наявності кафедра БМІ має велику кількість обладнання.

ЯКИЙ ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД НАБУВАЄ СТУДЕНТ ВІД УЧАСТІ В ТАКИХ ЗАХОДАХ?

Анастасія

– Це хороша можливість виступати на публіці. Можна продемонструвати досягнення, свої інноваційні ідеї. Представлення доповіді допомагає вбивати горе і знаходити відповіді на питання, що цікавлять аудиторію питання, розглядати проблеми з іншого ракурсу і оглядати виконану роботу свіжим поглядом.

Чи приймаєте ви участь У МІЖНАРОДНИХ НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ?

Ольга

– Так, на останній Міжнародної науково-технічної конференції СПРІН 2019, яка проходила 14-16 листопада в місті Вінниця ми представили доповіді “Способи діагностування захворювань шкіри” і “Можливості оцінки мікроциркуляції за допомогою капіляроскопія” під керівництвом Авруніна О.Г.

ЧИ Є У ВАС ВЖЕ ПУБЛІКАЦІЇ У ЗАКОРДОННИХ ВИДАННЯХ?

Анастасія

– Говорячи про Міжнародному рівні, хочеться відзначити публікацію в Польському журналі International trends in science and technology, яка сталася в рамках дистанційній конференції в березні 2019.

ЯКІ Ж ПЕРСПЕКТИВИ ЧЕКАЮТЬ СТУДЕНТА, ЯКИЙ ЗАЙМАЄТЬСЯ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНІСТЮ В УНІВЕРСИТЕТІ?

Ольга

– Приємним бонусом є нарахування додаткових балів до загального рейтинговому показнику. Наукові публікації можуть стати основою для дипломної роботи, сприяють участі в програмах обміну студентами і дають можливість проходити стажування за кордоном.

ЩО МОЖНА ПОБАЖАТИ МАЙБУТНІМ МОЛОДИМ ВЧЕНИМ?

Ольга та Анастасія

– Займайтеся науковою діяльністю, це дуже цікаво.

Бажаємо студентам, щоб їм завжди супроводжувала удача на їх науковий шлях, і з будь-якої складної ситуації перебував вихід.

розмову провела

Олена Малахова

Як нас знайти

Контакти

Адрес

Головний корпус А, 4 етаж, кімн. 445, 447-450, 452Б – 455

Email

d_bme@nure.ua

Телефон

+38 (057)-702-13-64