Соціальні проекти кафедри

тема

Студенти кафедри допомагають лікарям у боротьбі з COVID-19
Волонтери кафедри Біомедичної інженерії кожного дня допомагають лікарям та технічним спеціалістам ДУ Інститута медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва Національної академії медичних наук України у боротьбі за життя пацієнтів. Університет давно і плідно співпрацює з цим медичним закладом, він є основною базою практики для підготовки фахівців. А зараз, в умовах пандемії, наша молодь самовіддано і відважно ризикує власним здоров’ям і надає таку необхідну допомогу лікарям.

Волонтери працюють в умовах пандемії, допомагаючи штатним співробітникам через великий наплив пацієнтів.
Щиро дякуємо за самовіддану волонтерську працю студентам групи БІБМІ-19-1 Владиславу Полохову та Павлу Пелиху, які виконують допоміжну роботу щодо технічного обслуговування системи спіральної комп’ютерної томографії (СКТ), Єлизаветі Коваленко та Анастасії Литвін, які виконують доручення з оформлення паперової медичної документації та запису результатів СКТ для прискорення обслуговування пацієнтів.

За умов, коли розширення штату є неможливим, а деякі співробітники інституту хворіють, наши волонтери, працюючи у другу зміну після занятій допомагають підтримувати дагностичний процес.
Наші волонтери – це наші рятівники!

тема

Аспірант кафедри прийняв участь у благодійному заході, що присвячений Міжнародному дню осіб з особливими потребами

Аспірант кафедри Ібрагім Юнусс Абделхамид
Виходячи з принципу соціальної відповідальності, та на запрошення Асоціації добровільної роботи Аl Jisr, аспірант кафедри Ібрагім Юнусс Абделхамид прийняв участь у проведенні індивідуальних та сімейних консультацій щодо ролі біомедичної інженерії в охороні здоров’я та реабілітації людей з обмеженими можливостями в Міжнародний день людей з особливими потребами, що відбувся в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді 4 грудня 2020 року.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю. А такі заходи популяризують сучасні технології та підкреслюють можливості біомедичної інженерії для усунення соціальної нерівності.

Як нас знайти

Контакти

Адреса

Головний корпус А, 4 етаж, кімн. 445, 447-450, 452Б – 455

Email

d_bme@nure.ua

Телефон

+38 (057)-702-13-64