Щиро вітаємо викладачів, співробітників, здобувачів освіти, випускників, стейкхолдерів та друзів кафедри біомедичної інженерії зі святом Святої Трійці!
Це свято традиційно символізує духовне оновлення, єдність, добрі помисли та повагу до родинних і національних традицій. Нехай цей день принесе у ваші домівки мир, злагоду, добробут і тепло людського спілкування. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення у професійній діяльності та навчанні, нових досягнень і впевненості у завтрашньому дні. Нехай у ваших серцях завжди панують віра, надія та любов, а поруч будуть рідні, друзі та однодумці.
Зі святом Святої Трійці!