Вітаємо зі Святою Трійцею!

    Щиро вітаємо викладачів, співробітників, здобувачів освіти, випускників, стейкхолдерів та друзів кафедри біомедичної інженерії зі святом Святої Трійці!

    Це свято традиційно символізує духовне оновлення, єдність, добрі помисли та повагу до родинних і національних традицій. Нехай цей день принесе у ваші домівки мир, злагоду, добробут і тепло людського спілкування. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення у професійній діяльності та навчанні, нових досягнень і впевненості у завтрашньому дні. Нехай у ваших серцях завжди панують віра, надія та любов, а поруч будуть рідні, друзі та однодумці.

    Зі святом Святої Трійці!