Науковці та стейкхолдери кафедри взяли участь у III Міжнародній конференції «Проблеми інфокомунікацій. Наука і техніка» (IEEE International Scientific-Practical Conference «Problems of Infocommunications. Science and Technology» (PIC S&T-2021)

Conference «Problems of Infocommunications. Science and Technology» (PIC S&T-2021).
Мета конференції – обмін інформацією про теоретичні, наукові і практичні досягнення, а також узагальнення та систематизація результатів і досвіду виконання наукових досліджень в області розробки нових інформаційних і комунікаційних технологій і планування сучасних інформаційно-комунікаційних систем.
Цього року конференція проходила у змішаному форматі на базі Наукового парку “Synergy” Харківського національного університету радіоелектроніки.
Кафедра БМІ приймала активну участь у роботі конфренції. За напрямом “Біомедична інженерія та інтелектуальні медичні системи і технології” було подано 15 доповідей, у тому числі 10 – науковцями кафедри.
У рамках заходу у доповідях Information Technology for Decision Support in Psychodiagnostics та Possibilities of Differential Diagnosis of Atopic Dermatitis and Rash in COVID-19 Using Telemedicine Technologies були представлені і обговорені результати наукової роботи з Харківською обласною клінічною лікарнею та Харківським багатопрофільним медичним центром “Еввіва”.
Результати спільних досліджень у галузі лікування туберкульозу було висвітлено у доповіді: Dynamics of Human-beta-defensin-1 level as a marker of the anti-tuberculosis treatment effectiveness and treatment adherence.
Плідна багаторічна співпраця з відділенням отоларингології Харківської обласної клінічної лікарні та колаборація з Університетською клінікою ХНМУ знайшла відображення у дослідженні Detection of chest deviation during breathing using a depth camera.
Дуже актуальні проблеми телемедицини під час пандемії та карантинних обмежень висвітлено у доповідях Possibilities of telemedicine technologies in the diagnosis and rehabilitation of olfactory disorders in COVID-19 та Investigation of the Properties of Digital Chromosome Microscopy Images for the Telemedicine Applications.
Науковці лабораторії «Аналітичної оптохемотроніки» представили роботи Automated electrochemiluminescent analyzer for research and biomedical assay та Infocommunication aspects in the measurement device “Pulsar”.
Усі матеріали конференції надаються до IEEE Xplore Library, доповіді індексуються Scopus та WoS.
Publication Chair submit Conference Proceedings to IEEE Xplore Library (Proceedings indexed by Scopus and WoS).
Партнерство з місцевими установами охорони здоров’я сприяє більш активній взаємодії зі стейкхолдерами, покращенню здоров’я і благополуччя та досягненню цілей сталого розвитку.