Науковці кафедри взяли участь у конференції

   12 травня 2022 року науковці кафедри традиційно взяли участь у ІІІ Міжнародної науково-практичній конференції «Авіація, промисловість, суспільство» (посвідчення про реєстрацію УкрІНТЕІ №744 від 17.09.2021), що була організована на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. В конференції взяли участь провідні науковці, фахівці, аспіранти, здобувачі вищої освіти з більш ніж 50 закладів вищої освіти України та іноземних країн. Від кафедри було подано декілька доповідей, що стосуються різних аспектів біомедичної інженерії.
   На пленарному засіданні конференції професор Олег Аврунін представив доповідь від своєї наукової групи за напрямом досліджень аспіранта Андрія Соколова “Перспективи розробки системи просторової орієнтації для незрячих людей”.
   У доповіді було висвітлено аспекти системи навігації для осіб з втратами зору: зокрема можливості взаємодії різних сенсорних систем для орієнтації у просторі та засобів виводу інформації; розглянуто особливості таких систем у порівнянні з безпілотними літальними апаратами та іншими роботизованими системами з технічним зором; наведено можливості взаємодії біомедичної галузі і систем штучного інтелекту для аналізу інформації щодо розпізнавання окремих предметів і навколишнього середовища. Розробка та впровадження такого стартапного проєкту буде дуже актуальною для осіб з втратою зору, що надасть змоги розвинути досвід фахівців у галузі створення навігаційних систем.
   У ці важкі часи кафедра продовжує і освітній, і науковий процес.
   Віримо у ЗСУ і працюємо на Перемогу кожен на своєму місці!